HAKKIMIZDA

Hkn Bilişim, Gelişmekte olan bilişim sektöründe istanbul da yeni bir soluk olabilme şiarıyla yola çıktı. Büyük bilgi ve birikimini tüm Türkiye’ye taşıyarak kurumsal firmalar, anlaşmalı bayiiler ve son kullanıcılara hizmet vermek suretiyle sürdüren HAKAN BİLİŞİM, herkes için en iyisini aramayı hiç elden bırakmıyor.

Hkn Bilişim, iletişim, Hkn telefon, Hkn tablet, Hkn kurumsal destek gibi alanlarda hizmet vermeye ve hizmet ağımızı her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

Bilgisayar teknik servisi konusunda uzmanlığımla siz değerli müşterilerimizin istek ve memnuniyetleri ön planda tutularak hizmet vermekteyiz.  

 

 

Bilişim teknolojileri konusunda vereceğim teknik servis hizmetimizi en kısa sürede planlanmış bir sistem ile kaliteli, verimli ve ekonomik olarak sağlamaktayız.

Hkn Bilişim, olarak sizlere hem iş ortamınızda hem de ev ortamınızda bilgisayar teknik servis ve bilgisayar teknik destek konusunda hizmet vermekteyiz.

Bilişim teknolojileri alanında verebileceğim hizmetlerimiz online bağlantı kurularak ve ya isteğiniz doğrultusunda sorununuza en kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız.

Yaşayabileceğiniz donanımsal ve ya yazılımsal sorunlarınız ( bilgisayarınızda oluşabilecek anakart, ekran kartı sorunları ve ya işletim sisteminin çökmesi, yavaşlaması) uzman kadromuz tarafından anlaşmalı firmalarımıza online bağlantı ile de giderilmektedir.

Bilgisayarınızda oluşan sorun online olarak çözülemiyorsa tamiri ve yenilenmesi hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için yerinizde Teknik Servisimizde gerçekleştirilmektedir.

Yerinizdeki ulaşan markalı ve ya markasız ürünlerinizin sorunları en kısa sürede tespit edilerek çözüme kavuşturulur.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek açısından oluşturduğumuz tüm Türkiye’ye kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyim

metinini farklı bir boyuta çıkarmış olan firmamız; online cihaz takibi, uzaktan backup ve online servis hizmeti gibi yeniliklerle size en yakın çözüm ortağınız olarak güvertede imdadınıza koşuyor.

Ar-Ge birimimiz; soluksuz çalışma yaparak, farklı düşünmeyi, her geçen gün hızla değişen ve gelişen teknoloji ile entegre yeni fikirler üretmeyi, bilgisayarın ötesine ulaşmayı sürdürüyor.

Büyük hedefimiz olan Hkn Bilişim markasını daha da yaygınlaştırmak yolunda bizimle kalın. Unutmayın bilişim rotanızı Hkn Bilişim çizecek.

HEDEFLERİMİZ

STRATEJİK HEDEFLERİMİZ VE KURUMSAL FELSEFEMİZ

En temel stratejik hedefimiz Hkn Bilişim‘ı bir Dünya markası yapmaktır.

Güvenli ve sürdürülebilir büyüme ile tüm paydaşlarımızın verilerini korumak ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak en öncelikli hedeflerimizdendir. Tüm faaliyetlerimizde dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine göre hareket etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermeyerek, kişilere daha güvenli bir ortam tedarik etmek sureti ile iş hayatlarında kazançlı çıkmalarını sağlamak bizim için bir görev niteliğindedir.

Tüm paydaşlarımızla iş ortaklığına dayanan güvenilir ilişkiler kurmak ve sürdürülebilir, karlı işlere imza atmayı böylelikle taahhütlerimizde kesintisiz bir hizmet sağlamayı hedeflerimiz arasında görüyoruz.

Bizim için faaliyet gösterdiğimiz her alanda belli standartlarda olmak vazgeçilmez bir unsurdur. Bu standartlar çerçevesinde hergün biraz daha iyiye doğru yol alıyoruz. Her nerede olursak olalım tüm paydaşlarımızla hukuk çerçevesinde ilişkiler kurarak hukuk kurallarına saygı gösteriyoruz.

Karşılıklı güven esasıyla çalışanlarımıza en önemli paydaşlarımızdan biri şeklinde davranıyor, çalışanlarımız sayesinde Hkn Bilişim‘ı gün ve gün büyütüyoruz.

Çalışanlarımızın özgüvenlerini sağlamak, yetenek ve kalifikasyonlarını güçlendirmeyi de görev sayıyoruz.

Tüketici ve müşterilerimizi de iş ortaklarımız olarak görüyor, onların çıkarlarını önemsiyoruz.

Tüm ürün ve hizmetlerimizin kalitesi ve güvenirliği temel standartlarımız arasında yer almaktadır.

Tedarikçilerimiz ve ticari ortaklarımızda aynı seviyede önemlidir. Onlarla ilişkilerimizde sürdürülebilir ve tutarlı adımlar atmaya özen gösteriyoruz.

Toplumu da paydaşımız olarak algılıyor ve sosyal sorumluluğumuzun bilinci ile çalışıyoruz.

KURUCUMUZ

Bilişim sektörüne 2003’te SDÜ Elektronik bölümü mezunu, yazılımcı-sistem analiz programcı olarak MGI’de giren ve kariyerine aynı ünvan ile MGI bilgi işleminde devam ederek, farklı firma ve yazılım projelerinde görev aldıktan sonra 2004 senesinde, ağırlıklı olarak internet ve ağ güvenlik ürünlerini pazara sunan ALBAYRAK firmasında, Bilşim projelerinden oluşturan Bilgiişlem sorumlusu olarak görev almıştır.

Türkiye de ilk sayılabilecek kurumsal kuruluşları için network ve bilgi güvenliği projelerinde yer almıştır.

2006 yılına kadar Ar-ge projelerinde ve Bilişim güvenlik sektöründe hizmet verdikten sonra profesyonel bilgiişlem yönetici olarak firmalarda çalışmış, bilgi ve ağ güvenliği konusunda satış ve eğitim faaliyetlerinde de bulunmuştur.

Bilgisayar Programcılığı ve Sistem Yöneticiliği, Elektronik gibi projeleri oluşturmaktadır.

2008 senelerinde BİLİŞİM destekli Özel Sektör ve Devlet projelerinde de yer alan ve Bilişim danışmanlığı yapan halen; ÖZEL BİLİŞİM Projeleri, Inovasyon ve Ar-ge konularında firmalar için iş ve proje geliştirme, marka yaratma konularında, kurucusu olduğu Hkn Bilişim ile kurumsal Bilişim çözümleri sunmaktadır.