KURUMSAL WEB TASARIMI

Apple - iPhone - iPad Teknik Servisi | Samsung Servisi | Macbook Pro Air Servisi | Bilgisayar Notebook Laptop ipad Tablet Servisi | Cep Telefonu Satış Teknik Servisi | Xiaomi Servisi | Huawei Servisi | HKN BİLİŞİM HİZMELERİ

HKN BİLİŞİM olarak web tasarım ihtiyacınıza göre standart paket sistemlerin yanında size özel ve özgün bir tasarımla profesyonel çözümler sunmaktayız. Hazırladığımız çalışmalarda hazır template tasarım kullanmamaktayız. Tüm çalışmalarımız (standart paketler ve özel çalışmalar) firmamızın profesyonel elemanları tarafından geliştirilmektedir.

WEBSİTENİZİN PERFORMANSINI BİLİYOR MUSUNUZ ?

Bir web sayfanız var fakat siz bu sayfanın güncel olması içeriğinin kullanıcıya uygun olması konusunda sorun yaşıyorsunuz veya teknik konular içinde sıkışıp kaldınız ve bir danışmana ihtiyacınız var. Yada bu içeriği sağlamak için gerekli zamana sahip değilsiniz. Bunun için biz buradayız.

Web sayfası bakımı nedir?

Web sayfası bakımı servisi sizin içeriğinizin ayarlanmasında ve güncel kalmasında yardımcı olur. Web sayfası bakımı siteniz için büyük önem taşır. Sitenizin erişilemez olması veya iyi bilgilendirmede bulunmaması size müşteri veya müşteri sadakati kaybettirebilir.

Web bakımına örnekler: Yazıların , resimlerin, promosyon slogan bannerlarının, reklamların değiştirilmesi ve güncel tutulması

Bir diğer önemli durum ise sitenizin erişilebilir ve açık olmasıdır. Web sayfaları da diğer programlar gibi bozulabilir veya erişilemez duruma gelebilir. Bunların kontrolünü gerçekleştirmek veya müşterilerinizden veya sizden gelen uyarı durumunda teknik servis vermek web sayfası bakımı konularının içindedir.

BİZİ WEBSİTENİZİN SİGORTASI OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ.

Neden web sitesi bakımına ihtiyacınız var ?

Web siteleri müşteri memnuniyetinizi arttırmak ve onları size bağlamak için önemli bir araçtır. Eğer websiteniz erişilebilir veya güncel değilse onları kaybedebilirsiniz.

Web sitesi bakımı size şu servisleri sunar

İçerik değiştirme güncelleme: İçerik yazılarını, resimlerini videolarını ve diğer öğelerini güncellemek müşterilerinize güven verecektir. Bu sayede marketteki payınıza kolayca erişebilirsiniz.

Geri dönen müşteri sayısını arttırmak: Eğer sayfanız güncel ve iyi bilgi veren bir durumda ise müşterileriniz geri dönüp tekrar sizden faydalanmak isteyeceklerdir.

Kullanılabilirlik: Anlaşılabilir yönlendirmeler ve kullanılabilir arabirimler ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Bütün websitesi bakım planlarımız aşağıdaki hizmetleri içerir:

Bütün dosyaların ve veritabanının yedeklenmesi

 • Aylık rapor ve faturalandırma
 • Email ile haftanın 7 günü iletişim
 • Profesyonel müşteri iletişimi

WEB SİTESİNİN ÖNEMİ

Web siteleri hedef kitlenizin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını, ürün veya hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde incelemelerini ve bu bağlamda size en kısa ve kolay şekilde ulaşmalarını, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili gelişme ve yenilikleri hızlı ve kolay bir şekilde duyurmanızı sağlamaktadır. Ayrıca İnternet üzerinde yer alan firmanız her gün her saat sektörünüz ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerinize açık olacaktır.

Profesyonelce tasarlanarak dizayn edilen, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda tamamen sade ve estetik, akıcı, kurumunuzun renkleri ve vizyonu ile uyumlu, sizi zenginleştici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal site tasarımı çalışması, ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Profesyonelce tasarlanmamış, üzerinde emek harcanmadan, web tasarım ve estetik anlamında hiç bir zenginliği bulunmayan, sizi veya kurumunuzu yansıtmayan bir kurumsal web sitesi kurmak, aksine sizi internet ortamında ziyaretçileriniz ve hedef kitlenizin gözünde amatör ve kötü bir izlem yaratarak prestij ve müşteri kaybına yol açacaktır.

Web sitesi tasarımı firmanızın kurumsal kimliğinizle örtüşmelidir. İnternet sitenizi oluştururken kurumsal kimliğinizle tamamen örtüşen, sizi en iyi şekilde temsil eden tasarımlar oluşturmak sizin ne kadar profesyonel bir firma olduğunuzu gösterir.

Web Tasarım Aşamaları;

 • Müşteri talebinin alınması
 • Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri
 • Çalışma akışının takdim edilmesi
 • Teklif hazırlama ve onaylama
 • Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti
 • Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması
 • Bilgi ve içeriğin girilmesi
 • Projenin yayın denemesi
 • Web sitenin yayınlanması
 • Genel kontrol ve hataların giderilmesi

Bu çalışmanın bitmesi web tasarım projesinin önemli olan birinci adımıdır. Bu aşamalar bittiken sonra web sitenizin sürekli güncellenmesi, sektörünüz ve firmanız ile ilgili yeniliklerin siteniz üzerinden yayınlanması sitenizin izlenme sayılarını artıracak buda size yeni müşteriler kazanmak için fırsat oluşturacaktır. Diğer aşama ise günümüzde etkisi çok büyük olan SEO çalışmalarının yapılmasıdır.

KURUMSAL WEB SİTE YAZILIM ÖZELLİKLERİ

– Kurumsal Tanıtım
– Haberler, Duyurular, Basın Materyalleri
– Finans Verileri
– Bayi Listesi
– Foto Galeri
– İnsan Kaynakları
– Portfolyo
– Diğer Özel İstekleriniz

KURUMSAL WEB SİTELER İÇİN SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLER

– Çoklu Dil Desteği
– Foto Çekimi (Amatör / Profesyonel)
– Foto Düzeltme
– İçerik Desteği & Site güncelleme hizmeti
– Ürün Tanıtımı
– Animasyon Tasarımı
– SEO Çalışması
– Reklam yayınlama / Adwords Hizmeti
– Hosting ve Alan Adı Tescil Hizmeti
– Özel Yazılım ve Tasarım Uygulamaları

Daha önce yaptığımız çalışmalara Kurumsal Web Site referansları sayfamızdan bakabilirsiniz.

Web sitesi tasarım hizmet ve servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız iletişim formumuzdan bilgi talep edebilir veya teklif talebi isteyebilirsiniz.